لینک بازی همستر تلگرام / بازی همستر تلگرام چیست

بازی همستر تلگرام یا همستر کامبت (Hamster Kombat) چیست؟

بازی همستر تلگرام یا همستر کامبت یکی از بازی‌های کلیکی تلگرامی است که به کاربران اجازه می‌دهد در ازای کلیک یا به اصطلاح تپ روی صفحه امتیاز کسب کنند و در نهایت از این امتیازات در بخش‌های مختلف بهره ببرند. این بازی هم مانند اکثر موارد هم‌سبک خود سازندگانی ناآشنا ندارد و دقیقاً مشخص نیست چه افراد یا تیمی در پشت صحنه آن ایفای نقش می‌کنند. اخیراً اعلام شد که قرار است این بازی هم به جمع اعضای زنجیره TON بپیوندد و توکن این بازی روی شبکه The Open Networl لانچ خواهد شد.

بازی همستر تلگرام

شما در همستر کامبت قرار است نقش مدیر عامل یک صرافی ارزهای دیجیتال را بر عهده داشته باشید که با انجام هر مأموریت و اقدامات مشخص، امتیاز و پول بیشتری به‌دست می‌آورید. در حقیقت سازندگان این بازی تلاش کرده‌اند با ساخت یک گیم ساده به نوعی جنبه‌های گوناگون ارزهای دیجیتال را مانند احراز هویت (KYC)، استیکینگ و موارد دیگر، در چهارچوبی سرگرم‌کننده و مأموریت‌محور به مخاطبان آموزش دهند.

از آنجا که این بازی تنها چند ماه است که میهمان گوشی‌های کاربران بوده است و هنوز در مراحل ابتدایی کار قرار دارد، نباید توقع یک وایت پیپر جامع را از آن داشته باشید. البته این امر به‌معنای آن نیست که برنامه سازوکاری مشخص ندارد. حتی سازندگان در وب‌سایت رسمی این بازی وعده داده‌اند که به زودی قرار است Whitepaper این سرگرمی جذاب منتشر شود؛ منتها زمان انتشار آن هنوز مشخص نیست. تنها نکته قابل استناد و مهم در خصوص جنبه‌های فنی همستر کامبت وجود یک نقشه راه است که در وب‌سایت این بازی قرار دارد و احتمالاً تا پایان سال ۲۰۲۴ بخش‌های اصلی و عمده این عنوان Tap To Earn به سرانجام خواهد رسید.

فرآیند استخراج همستر کامبت از نظر کلی مشابه به نات کوین است، اما تهیه‌کنندگان بازی تلاش کرده‌اند تا گامی فراتر بگذارند و با ساخت اکوسیستمی خاص و سرگرم‌کننده کاربران و گیمرها را با سازوکارهای متنوع همچنان پای ثابت بازی نگه دارند. همستر کامبت یکی از بهترین جایگزین‌های نات کوین است که توانسته نظر بسیاری از کاربران حوزه رمزارزها و علاقه‌مندان به بازی‌های موبایلی را به خود جلب کند.

لینک بازی همستر تلگرام  (کلیک کنید)

لینک اجرای همستر کامبت تلگرام  (کلیک کنید)

5/5 - (5 امتیاز)

مطالب پیشنهادی

keyboard_arrow_up